O nás

Zajišťujeme služby praktického lékaře pro dospělé – poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči pro pacienty. Naši ordinaci najdete v Rakvicích (okres Břeclav). Zakládáme si na osobním a zároveň profesionálním a odborném přístupu. Další výhodou naší ordinace může být dobrá dostupnost a možnost parkovat přímo před ordinací.

CO O NAŠÍ ORDINACI ŘÍKAJÍ PACIENTI

paní Hana

“Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Trpělivě vyšetřuje i staré lidi. Vřele ji doporučuji všem, komu záleží na svém zdraví a na zdraví svých nejbližších. Nepředepisuje zbytečně hory léků, ale poskytuje perfektní lékařské ošetření i běžné rady. děkuji za maminku.”

pan Tomáš

“Tady není co dodat, paní doktorka Studýnková je nejlepší lékařka kterou znám a hlavně člověk s dobrým srdcem uvnitř, co víc si může pacient přát.”

paní Dáša

“Velmi vynikající lékařka a na paní doktorku nedám dopustit, je tu sluníčko, které dokáže jak pomoct, tak i poradit. Kéž by Vás bylo víc, přeji vše nej.”

paní XXX

“Paní doktorka je velký odborník, ochotná a příjemná. Vždy poradí a je ochotná poslat k odborníkům na vyšetření. Jsem velice spokojená.”

paní Mája

“Chodím k paní doktorce již 9 let a jsem velmi spokojená. Řadím ji k lékařům, kteří používají, dnes již velmi vzácný „selský rozum“.

pan Lubomír

“S paní doktorkou jsem velice spokojen, pomůže, poradí a hlavně vyléčí. Sestřička je taky moc hodná.”

pan Vladislav

“Velmi dobrý lékař.”